Wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży 2015

Lista wiadomości
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 4 w budynku nr 8 przy ul. Ustronie w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku nr 9 przy ul. Gnieźnieńskiej w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku nr 7 przy ul. Ustronie w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku nr 3A przy ul. Armii "Poznań" w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku nr 5B przy ul. Gnieźnieńskiej w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemców - lokali mieszkalnych nr 1, nr 2, nr 4 i nr 5 w budynku nr 16 przy ul. Dworcowej w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 3 w budynku nr 4 przy ul. Czerniejewskiej w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej, na rzecz najemcy - lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku nr 6 przy ul. Ustronie w Kłecku, wraz z załączonym wykazem.