Dane adresowe Rady, adresy e-mail Radnych Rady Miejskiej Gminy Kłecko kadencja 2018-2023

 
 
Rada Miejska Gminy Kłecko
 
 

Siedziba i adres:
Urząd Miejski Gminy Kłecko
ul. Dworcowa 14
62-270 Kłecko
---------------------
tel.  61 4 270 125
fax. 61 4 270 221
 
 

Adresy e-mail Radnych Rady Miejskiej Gminy Kłecko

kadencja 2018-2023

Borkowicz  Jan

j.borkowicz@klecko.pl

Borkowski Stanisław

s.borkowski@klecko.pl

Chodyński  Bartosz Michał

b.chodynski@klecko.pl

Dobrzycki Tadeusz

t.dobrzycki@klecko.pl

Gołochowicz  Waldemar  Jan

 w.golochowicz@klecko.pl

Gręzicka  Marlena Anna

m.grezicka@klecko.pl

Jósiak Dorota

d.josiak@klecko.pl

Kordela Marek

m.kordela@klecko.pl

Kowalczyk Rafał

r.kowalczyk@klecko.pl

Maćkowiak Ewa 

e.mackowiak@klecko.pl

Skrzetuszewski Krzysztof

k.skrzetuszewski@klecko.pl

Stolarek Marcin Piotr

m.stolarek@klecko.pl

Stosio Michał

m.stosio@klecko.pl

Winiarski Roman Mateusz

r.winiarski@klecko.pl

Witkiewicz Alina

a.witkiewicz@klecko.pl